نماینده یاسکاوا

نماینده یاسکاوا در ایران؛ عنوانی که تعدادی از شرکت‌ها از آن برای فروش محصولات یاسکاوا استفاده می‌کنند. سؤال بسیاری از صاحبان صنایع یا مسؤولین خرید این صنایع این است که نماینده یاسکاوا در ایران چه شرکتی است؟ آیا یاسکاوا در ایران نمایندگی دارد؟

نمایندگی شرکت یاسکاوا
نمایندگی شرکت یاسکاوا

یک شرکتِ نمایندگی، محصولاتِ شرکتِ اصلی را با قیمتی پایین‌تر از قیمت بازار عرضه می‌کند و در کنار آن خدمات پس از فروش را نیز ارائه می‌کند. بنابراین مخصوصا برای صنایع بزرگ، که خرید‌هایی در حجم و قیمت بالاتر انجام می‌دهند، معقول است که برای خرید ترجیح دهند به‌سراغ نمایندگی‌ها بروند. بنابراین بسیاری از شرکت‌ها نیز احتمال دارد از این عنوان یعنی عنوان نماینده ربات یاسکاوا در ایران سوء استفاده کنند. یعنی بدون داشتن قرارداد نمایندگی و بدون ارائه محصولات با قیمت و خدمات نمایندگی، مشتریان را با عنوان نمایندگی فریب دهند. در این محتوا می‌خواهیم بررسی کنیم نمایندگی یاسکاوا در ایران چه شرکتی است و آیا اصلا در ایران شرکتی داریم که نماینده ربات یاسکاوا باشد؟

کارخانه ربات یاسکاوا در اروپا

نمایندگی چیست؟

نمایندگی محصولات خود را از شرکت اصلی خریداری نمی‌کند. شرکت‌های بزرگ به‌دلیل موفقیت گسترده در سطح کشور یا حتی در سطح بین المللی معمولا نیاز به حضور در بازارهای جدیدی دارند. یک نمایندگی، که می‌تواند یک شرکت حقیقی یا حقوقی باشد، با دارا بودن امکانات در محل مورد نظر می‌تواند این نیاز را برطرف کند.

نکته مهم این است که نمایندگی محصولات را از شرکت اصلی خریداری نمی‌کند. نمایندگی محصولات شرکت اصلی را می‌فروشد و بعد از برداشتن حق نمایندگی خود مابقی مبلغ را به شرکت اصلی می‌دهد.

در کنار این سود، بر اساس قرارداد نمایندگی بعضی از وظایف و مسؤولیت‌های طرف نمایندگی (شرکت اصلی) مانند پشتیبانی و خدمات پس از فروش را بر عهده می‌گیرد.

نمایندگی شرکت یاسکاوا
نمایندگی شرکت یاسکاوا

نمایندگی فعالیت‌های گسترش‌دهنده و برندینگ شرکت اصلی را نیز در محل مورد نظر به‌عهده دارد.

نکته مهم دیگر این‌جاست که نمایندگی محصولات شرکت اصلی را با قیمتی کم‌تر از قیمت بازار عرضه می‌کند. همین امر یک مزیت مهم برای یک نمایندگی محسوب می‌شود که مشتریان را ترغیب می‌کند از آن‌ها خرید کنند.

گاهی بعضی از شرکت‌ها از این فرصت سوء استفاده می‌کنند و خود را به‌عنوان نمایندگی یک شرکت معتبر معرفی می‌کنند در حالی‌که هیچ قراردادی مبنی بر نمایندگی ندارند. مشتریان ممکن است فریب این تبلیغات را بخورند اما اگر از این شرکت درخواست ارائه مدرکی مبنی بر نمایندگی بکنند، شرکت مذکور هیچ دلیل و مدرکی ندارد. چنین شرکت‌هایی هیچ تعهدی نسبت به شرکت اصلی ندارند. بنابراین مهم است که بدانیم آیا واقعا نمایندگی یاسکاوا در ایران حضور دارد؟

نمایندگی ربات یاسکاوا در ایران
نمایندگی ربات یاسکاوا در ایران

آیا نماینده یاسکاوا در ایران حضور دارد؟

شرکت یاسکاوا، با توجه به تحریم‌هایی که در کشور عزیزمان ایران وجود دارد، در ایران نمایندگی ندارد. تعدادی از شرکت‌ها در ایران با عنوان نماینده یاسکاوا در ایران خود را معرفی می‌کنند که صرفا جبنه تبلیغاتی دارد. اگر از این شرکت‌ها که ادعای نمایندگی یاسکاوا در ایران را دارند درخواست ارائه مدرکی که نشان بدهد نماینده یاسکاوا هستند بکنید چیزی برای ارائه کردن ندارند.

در زمینه سرو یاسکاوا یا اینورتر یاسکاوا نیز هیچ نماینده یاسکاوا در ایران حضور ندارد. تنها یکی از شرکت‌ها نمایندگی درایوهای آسانسوری یاسکاوا را پیش از این داشته است که در حال حاضر فعالیتی ندارد.

در مورد سرو یا اینورتر یاسکاوا هیچ شرکتی نماینده یاسکاوا در ایران نیست
در مورد سرو یا اینورتر یاسکاوا هیچ شرکتی نماینده یاسکاوا در ایران نیست

شما نماینده ربات یاسکاوا نیستید؟

شرکت تی‌اس‌گروپ (تجهیز صنعت ربات) خود را نماینده ربات یاسکاوا در ایران معرفی نمی‌کند. خرید ربات یاسکاوا از شرکت یاسکاوا از طریق چند واسطه انجام می‌پذیرد تا مشکلی پیش نیاید. ارتباط ما با یاسکاوا به صورت مستقیم می‌باشد و ساپورت فنی هم به صورت مستقیم از یاسکاوا دریافت می‌کنیم.

ما در تی اس گروپ تمام انواع ربات یاسکاوا برای انواع عملیات رباتیک جهت اتوماتیک کردن خط تولید شما عرضه می‌کنیم. تی اس گروپ هم‌چنین انواع خدمات مشاوره، نصب، برنامه‌ریزی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش را نیز ارائه می‌کند. برای دریافت مشاوره کافیست تنها با شماره زیر تماس بگیرید.

36148 25 98+

نماینده ربات یاسکاوا در ایران
نماینده ربات یاسکاوا در ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *